Kúra na očistu čreva – dvojnásobné čistenie

Kúra na očistu čreva
Kúra na očistu čreva – dvojnásobné čistenie

Položili ste si niekedy otázku, kedy Vaše telo potrebuje kúru na očistu čreva? Vaše telo potrebuje svojim spôsobom kúru na očistu čreva odjakživa. Náš svet je tak skazený“, že už o nikom sa nedá povedať, že zdravo žije, že sa v ňom nenachádzajú toxíny, odpady a nečistoty. Toxíny nie sú len v strave, ktorú konzumujeme, ale aj vo vode, ktorú pijeme, ktorou sa umývame, vo vzduchu, ktorý dýchame, v kozmetických prípravkoch, ktoré používame. Sú skrátka všade. Preto aj človek, ktorý sa zdravo stravuje má v sebe toxíny. Toxíny majú v sebe už malé deti, ktorým povolíme konzumáciu jedál z rýchlych občerstvení, ktorým povolíme konzumáciu koly a podobne. Kúra na očistu čreva by aspoň do malej miery dokázala prečistiť naše vnútorné orgány. Dokázala by ich prečistiť natoľko, aby sme s toxínmi aspoň chvíľu nemuseli bojovať. Aby nám nespôsobovali únavu, bolesti, či iné zdravotné problémy.Ak kúru na očistu čreva budete podstupovať pravidelne, s toxínmi sa môžete navždy rozlúčiť. Budú vylúčené z organizmu nie len pomocou kúry na očistu čreva, ale aj pomocou detoxikačného systému, ktorý máme v tele zabudovaný, no vplyvom toxínov nebol schopný pracovať.