Očista střeva a organismu

Očista střeva
Očista střeva a organismu

Hubnutí může být účinným způsobem jak dostat své tělo do formy, ale přináší s sebou i určité riziko, kterému bychom se měli vyvarovat. Hubnutí a důkladná očista střeva a organismu je způsob, který je účinný, ale třeba dbát na správné zásady a dodržovat je. Nesou s sebou rizika, které přinášejí nesprávné postupy a přehnané nároky. Hlavně nemůžeme chtít hned všechno. Naše nedočkavost nás dožene k hraničním řešením a dotlačí nás k tomu, že naše tělo akorát vystresovat. Jeho reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Začne se bránit a dělat si zásoby v podobě tuků. Takže naše snaha byla marná.

Hladovka má sice své opodstatnění, ale jen v určitých specifických případech, určitě nám nepomůže dlouhodobě snížit naši hmotnost. Tělo rychle zjistí, že příjem energie a dalších potřebných látek se stopl případně výrazně zvýší a začne se obalovat tukem. Proto bychom si měli stanovit jasné a reálné cíle. Je důležité jejich časové rozložení podle našich schopností, kondice a času, který chceme věnovat našemu hubnutí a očistě. Ideální je pokud namísto tuku zajistíme nárůst svalové hmoty. Tedy správná strava by měla být doplněna cvičením zaměřeným na problematické partie. Pitný režim složený z neslazených nápojů na přírodní bázi, čerstvá a vyvážená strava složená ze zeleniny, ovoce a vlákniny spolu s cvičením vám zaručí úspěch.