Očista střeva – ať lituje, kdo nečistí

Očista střeva
Očista střeva – ať lituje, kdo nečistí

Očista střeva je životně důležitá. Vysvětlím Vám to velmi jednoduchým způsobem. Naše střeva si představte jako vodovodní potrubí svého domu, nebo kanalizaci v něm. V novém domě jsou všechny trubky čisté, průchodné. Pokud je voda, která jimi protéká znečištěná, nekvalitní, potrubí se pomalu začínají ucpávat. Usazuje se v nich rez, přichytávají se drobné zrnka nečistot, které postupným hromaděním nabírají na svém objemu. Když pustíte kohoutek, po čase se silný, dravý proud změní na kapající zdroj Vašeho utrpení. Nedostatečný přívod vody pocítí Vaše pračka a myčka nádobí, které se budou trápit, až se nakonec porouchají. Z potrubí budete cítit nepříjemný zápach a budete hledat řešení k nápravě tohoto stavu. Přinese Vám to další starosti, další výdaje a Vy se budete cítit čím dál tím horší – a to všechno kvůli trubkám. Jejich kompletní výměna Vás také bude stát dobrých pár korun. Tento jistý scénář se odehrává i ve Vašich střevech. Pokud se ve střevech nahromadí zbytky potravy, škodliviny z ovzduší, začnou v těle hnít a způsobovat nepříjemné a často velmi vážné zdravotní problémy. Očista střeva je naštěstí kdykoliv realizovatelná. Vyměnit střeva jako potrubí se nedá. K tomu je tu pro Vás očista střeva. Očistěte svá střeva – nebudete litovat.

Napsat komentář