Očista střeva je důležitá

Očista střeva
Očista střeva je důležitá

Důkladná očista střeva by měla být pro každého člověka normální věc, vždyť věnovat se vlastnímu zdraví je důležité. Stravovat se zdravě, věnovat se sportu, to vše je předpoklad zdravého životního stylu. Četla jsem mnoho článků  o účinné očistě střeva, ale tentokrát jsem se rozhodla navštívit stránky http://www.lekar-odpovida.info/ocista-streva, kde jsem se minule dostala a našla jsem tam zajímavé otázky a odpovědi o zdravém způsobu života. Dočetla jsem se o nestrávené potravě, která, pokud se usadí neabsorbovaná na stěnách střev, začne se rozkládat a vytváří toxické látky, takové škodlivé pro organismus a vystavují ho takto vlastně takto nepřetržité otravě, a my si toho vůbec nejsme vědomi. Škodlivé látky, usazené na stěnách střev, mohou často způsobit vážné problémy, a přitom nejde jen o nadváhu, ale o mnohé vedlejší příznaky. Věděla jsem, že jim budu muset podrobně vysvětlit, jak takto naskládány látky zabraňují průtokovým procesem, až dochází k ucpání střev. Měli by vědět, že očista střeva předchází tomuto stavu a organismus se určitě odvděčí správným fungováním. Měly by se zdravě stravovat, pít čajíky, jíst klíčky, zeleninu, sem – tam i ovoce, toto by měly být hlavní složky naší stravy. Nuž a přidružit by se měl i sport, pohyb, který napomáhá správnému fungování střev. Takže budu muset zavést dnes rozhovor na toto téma a přiblížit jim vše, co očista střeva vlastně obnáší.