Očista střeva pro lepší fungování organismu

Očista střeva
Očista střeva pro lepší fungování organismu

Příroda se dlouhá léta snažila, aby byl náš organismus zevnitř čistý. Proto jsme byli i obdařeni jistým samočisticím mechanismem v našem organismu. Nikdo však nepočítal s tím, že lety budou toxiny přibývat. Nikdo nepočítal s tím, že člověk se přestane sám o sebe starat. V důsledku těchto, a ještě i mnoha jiných faktorem náš samočisticí mechanismus nestačí na to, aby dokázal naše tělo důkladně pročistit. Pomocníkem může být očista střeva, kterou můžeme využít ve formě různých kúr nebo programů. Dokonce, pokud máme zájem o očistu střeva, můžeme sáhnout i po různých přírodních a rostlinných čajích. Plnohodnotný život lze dosáhnout pouze v případě, pokud jsme zevnitř čistí. Mnozí nevidí souvislosti, proto se to budu snažit vysvětlit na jednoduchém případě. Jste vlastníkem auta. Myjete zevnějšek auta, aby byl čistý a hezký, abyste se nemuseli stydět za to, jaký je zaprášené nebo zablácené. Nicméně, staráte se o něj i zevnitř, protože chcete, aby mělo dobrý výkon, aby fungovalo tak, jak má, aby nebylo zanesené. Totéž se dá využít i při člověku. Zevnějšek si dovedeme zkrášlit i sami, ale pro čistý vnitřek potřebujeme očistu střeva.

Napsat komentář