Přírodní mýdla – dar od přírody!

Přírodní mýdla
Přírodní mýdla – dar od přírody!

Víte, kolik škodlivin obsahuje Vaše mýdlo, se kterým se dennodenně myjete? Bohužel ty látky, z nichž se dnes připravují mýdla, jsou umělé a mají vedlejší účinky. Jak víme, přes naši pokožku se do našeho organismu vstřebávají i škodlivé látky, proto je nebezpečné používat tyto uměle vytvořené mýdla. Lékaři doporučují používat spíše přírodní mýdla. Jaké jsou ale ty přírodní mýdla? Tato mýdla neobsahují látky, které nám mohou uškodit. Jde o mýdla, které obsahují přírodní ingredience, bez jakýchkoliv vedlejších účinků (víc informací najdete zde: http://www.vitalitas-magazin.cz/dermatologie/organicka-mydla). Přírodní mýdla neobsahují například látky, jako laurylsulfát sodný, či ropné deriváty. Tyto látky mohou vyvolat kožní alergii, zánět kůže, či jiné kožní choroby. Více informací o škodlivých účincích běžných mýdel si můžete přečíst na některých internetových stránkách, které jsou věnované právě této a podobným problémům v oblasti kosmetiky a dermatologie. Pokud se staráte o své zdraví, berte na vědomí, že ne vždy je nejlepším výběrem ten produkt, který má největší reklamu. Reklamy totiž nepoukazují na nedostatky jednotlivých produktů, a my, konzumenti, často ani nevíme, co si kupujeme a že jaké látky jsou v tom produktu, který právě používáme. Přečtěme si pozorně, co obsahuje Vaše mýdlo! Člověk je často překvapen, na co všechno přijde, když si vezme do ruky produkty ve své koupelně.

Napsat komentář