Program na očistu střev – zamyslete se nad životním stylem

Program na očistu střev
Program na očistu střev – zamyslete se nad životním stylem

Program na očistu střev se zaměřuje najednou na několik věcí. Jako první, na co se zaměřuje, je odstranění toxinů, odpadů a nečistot z organismu. Za druhé, program na očistu střev se zaměřuje na zajištění rovnováhy střevní mikroflóry, čímž posiluje i náš imunitní systém. Programem na očistu střev se zlepšení metabolismu, čímž se zlepší i naše celková nálada a stejně pocítíme i příval energie. Program na očistu střev napomáhá při vstřebávání minerálů, vitamínů, živin, zlepšuje trávení a odstraňuje z organismu člověka nejen toxiny a odpady, ale rovněž parazity, bakterie či houby, které pro naše tělo nejsou prospěšné, které v našem organismu nemají co hledat. I když nemáte žádné potíže, program na očistu střev se doporučuje v průběhu roku absolvovat alespoň třikrát. K tomu se doporučuje, aby se člověk zamyslel nad svým životním stylem a aby se alespoň do určité míry začall o sebe více nestarat. Neříkám, že ze všech z nás se mají stát nyní sportovci a vegetariáni. Říkám jen, že pohyb nám určitě neublíží a stejně nám neublíží ani ovoce a zelenina. Negativní účinky odpadních látek se neobjevují okamžitě.