Zvýšení objemu svalové hmoty – bojujte za to, co chcete

Zvýšení objemu svalové hmoty
Zvýšení objemu svalové hmoty – bojujte za to, co chcete

Zvýšení objemu svalové hmoty je něco, co bychom chtěli dokázat všichni. Jen kdyby to šlo tak snadno a rychle jako si všichni představujeme. Co vlastně znamená zvýšení svalové hmoty? Zvětšení velikosti svalových buněk nebo zvýšení jejich počtu. Výběr je jen na nás. Pokud tento proces podpoříme detoxikací, dosáhneme mnohem lepší a rychlejší výsledky než bez ní. Detoxikací také zlepšíme celkový stav našich organismů. Jídlo je základ všeho. Právě proto je třeba v první řadě změnit stravu. Zvýšení objemu svalové hmoty nenastává jen cvičením. Cvičení je dokonce druhořadé. Změňme stravu! Pravidelná konzumace proteinů. Proteiny jsou složeny z aminokyselin, které napomáhají správnému fungování svalů a jejich růstu. Je třeba si však dávat pozor, abychom to s nimi nepřehnali. Doporučená denní dávka je 0,75 – 1 gram na den a jen v případě sportovců je to 1,4 g. Ve velkém množství mohou poškodit ledviny a játra. Vitalitas magazin doporučuje detoxikaci jako doplněk k procesu zvýšení objemu svalové hmoty. Proč? Někdy se stává, že i přes správné životosprávě a pravidelnému cvičení, se požadované výsledky nedostavují. To může být způsobeno toxiny a škodlivinami, které se v našem trávicím traktu namnožily a zabraňují živinám, aby se ukládaly. Detoxikace nás očistí od nich a dovede naše tělo na výsluní. Získajme vysněnou postavu s pomocí přírody.